Warunki najmu i dostawa

  1. Warunkami przyjęcia zamówienia na wypożyczenie  jest rezerwacja produktów drogą elektroniczną za pośrednictwem  strony: www.efektownyslub.pl, telefonicznie lub osobiście.
  2. Przyjęcie zamówienia do realizacji następuje po podpisaniu Umowy Wypożyczenia i wpłacie zadatku w wysokości 30% wartości zamówienia w formie gotówki lub przelewu na rzecz właściciela wypożyczalni firmy Eldar.
  3. Opłaty za wypożyczenie przedmiotów Najemca ponosi zgodnie z cennikiem i zobowiązany jest do uiszczenia całości kwoty w dniu dostawy lub wypożyczenia sprzętu.
    W celu zabezpieczenia roszczeń z tytułu przedłużenia wypożyczenia, zniszczenia lub zgubienia przedmiotów przez najemcę pobierana jest kaucja, która w całości jest zwracana w chwili zwrotu przedmiotów do Wypożyczalni.
  4. Cena wynajmu standardowo obejmuje 3 doby. Przedmioty są dostarczane dzień przed uroczystością, a odbierane następnego dnia po uroczystości.  W przypadku wynajmu przedmiotów na krótszy okres, opłaty naliczane są indywidualnie.
  5. Przy zamówieniach większych niż 200 zł na terenie Białegostoku i w odległości do 15 km od miasta wypożyczone przedmioty dostarczamy i odbieramy bezpłatnie. Za dostarczenie i odbiór przedmiotów na odległość większą niż 15 km poza miastem pobierana jest opłata w wysokości 1 zł za 1 kilometr.
  6. Na terenie całego województwa Podlaskiego dostawy wynajętych przedmiotów realizujemy własnym transportem i zapewniamy fachową pomoc w ich ustawieniu i podłączeniu. Na terenie całego kraju natomiast wysyłki realizujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich.
  7. Przy wysyłce kurierskiej koszt dostawy produktu w zależności od jego gabarytów i ilości zamówionych sztuk jest  wyceniany indywidualnie.
  8. Odbiór osobisty w Białymstoku lub w Warszawie możliwy jest od poniedziałku do piątku. Przed odbiorem prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu dogodnego dla obu stron. Przy odbiorze osobistym przedmiotów o dużych gabarytach ( na przykład wielkich liter) należy zadbać o odpowiedni środek transportu. Litery sa na tyle duże i łatwe do uszkodzenia, ze nie nadają się do transportu samochodem osobowym.